Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31105
- Articol:A1657509
- Disponibilitate:În stock99
- Capacitate rezervorului de ulei:0.4 l
- Capacitatea cilindrica:149 cm3
- Capacitatea rezervorului de combustibil:0.85 l
- Garanție:12 luni
- Greutate:27 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:70 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:51 cm
- Producător:Tolsen
- Puterea motorului:3 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Tip motor:4 timpi
- Tipul deplasării:manual
- Trepte reglare:8
- Turația in gol:2850 min‾¹
- Volum colectare iarbă:65 l
- Arată toate specificatiile
8.433 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1588 Lei / lună |
885 Lei / lună |
651 Lei / lună |
534 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitate rezervorului de ulei | 0.4 l |
| Capacitatea cilindrica | 149 cm3 |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 0.85 l |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 27 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 70 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 51 cm |
| Producător | Tolsen |
| Puterea motorului | 3 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 8 |
| Turația in gol | 2850 min‾¹ |
| Volum colectare iarbă | 65 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





