Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:963-07
- Articol:665
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi RLT4025
| Putere | 400 W |
| Turaţie la mersul în gol | 11000 min-1 |
| Amplasare motor | jos |
| Cerc de tăiere | 25 cm |
| Tip tăietor | fir de taiere |
| Diametru fir de taiere | 1.5 mm |
| Mâner telescopic | este |
| Greutate | 2.5 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




