Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:957-07
- Articol:659
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi RLT1830H13
| Turaţie la mersul în gol | 9000 min-1 |
| Amplasare motor | jos |
| Cerc de tăiere | 30 cm |
| Tip tăietor | fir de taiere |
| Diametru fir de taiere | 1.6 mm |
| Cap motor rotitor prin 90° | nu este |
| Mâner telescopic | este |
| Roți pliante | nu este |
| Greutate | 2.8 kg |
| Altele | bateria litiu-ion, 18V, 1.3 Ah |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa