Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31588
- Articol:A479682
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate motorului:196 cm
- Diametrul roților din față/spate:250/325 mm
- Greutatea:136 kg
- Înălțimea maximă de tăiere:75 mm
- Înălțimea minimă de tăiere:35 mm
- Lățimea de tăiere:61 cm
- Lumină:nu
- Material cuțit:metal
- Modelul motorului:Loncin
- Numărul de niveluri de înălțime de tăiere:5
- Numărul de viteze înainte:4
- Numărul de viteze înapoi:1
- Producător:Villager
- Puterea:4800 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafață cultivată recomandată:4000 m2
- Tipul combustibilului:benzin
- Tipul de cuțit:placă
- Tipul de transmisie:Transmisie manuală
- Tipul motorului:Motorul cu combustie internă
- Volumul rezervorului pentru iarbă:150 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate motorului | 196 cm |
| Diametrul roților din față/spate | 250/325 mm |
| Greutatea | 136 kg |
| Înălțimea maximă de tăiere | 75 mm |
| Înălțimea minimă de tăiere | 35 mm |
| Lățimea de tăiere | 61 cm |
| Lumină | nu |
| Material cuțit | metal |
| Modelul motorului | Loncin |
| Numărul de niveluri de înălțime de tăiere | 5 |
| Numărul de viteze înainte | 4 |
| Numărul de viteze înapoi | 1 |
| Producător | Villager |
| Puterea | 4800 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafață cultivată recomandată | 4000 m2 |
| Tipul combustibilului | benzin |
| Tipul de cuțit | placă |
| Tipul de transmisie | Transmisie manuală |
| Tipul motorului | Motorul cu combustie internă |
| Volumul rezervorului pentru iarbă | 150 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa