Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31591
- Articol:A479679
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate motorului:325 cm
- Greutatea:160 kg
- Înălțimea maximă de tăiere:80 mm
- Înălțimea minimă de tăiere:25 mm
- Lățimea de tăiere:84 cm
- Lumină:da
- Material cuțit:metal
- Modelul motorului:Loncin LC1P85FA
- Numărul de niveluri de înălțime de tăiere:7
- Numărul de viteze înainte:5
- Numărul de viteze înapoi:1
- Producător:Villager
- Puterea:7000 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafață cultivată recomandată:5000 m2
- Tipul combustibilului:benzin
- Tipul de cuțit:lamă dublă
- Tipul de transmisie:Transmisie manuală
- Tipul motorului:Motorul cu combustie internă
- Volumul rezervorului pentru iarbă:200 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate motorului | 325 cm |
| Greutatea | 160 kg |
| Înălțimea maximă de tăiere | 80 mm |
| Înălțimea minimă de tăiere | 25 mm |
| Lățimea de tăiere | 84 cm |
| Lumină | da |
| Material cuțit | metal |
| Modelul motorului | Loncin LC1P85FA |
| Numărul de niveluri de înălțime de tăiere | 7 |
| Numărul de viteze înainte | 5 |
| Numărul de viteze înapoi | 1 |
| Producător | Villager |
| Puterea | 7000 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafață cultivată recomandată | 5000 m2 |
| Tipul combustibilului | benzin |
| Tipul de cuțit | lamă dublă |
| Tipul de transmisie | Transmisie manuală |
| Tipul motorului | Motorul cu combustie internă |
| Volumul rezervorului pentru iarbă | 200 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






