Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30835
- Articol:A1073949
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate motorului:344 cm
- Capacitatea rezervorului de combustibil:4.2 l
- Greutatea:172 kg
- Lățimea de tăiere:95 cm
- Lumină:da
- Modelul motorului:PowerBuilt 3130 AVS
- Producător:Stiga
- Puterea:7400 W
- Specificații suplimentare:fără punte de tăiere in set
- Suprafață cultivată recomandată:3000 m2
- Tipul combustibilului:benzin
- Tipul de transmisie:hidrostat de picior
- Tipul motorului:benzină
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate motorului | 344 cm |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 4.2 l |
| Greutatea | 172 kg |
| Lățimea de tăiere | 95 cm |
| Lumină | da |
| Modelul motorului | PowerBuilt 3130 AVS |
| Producător | Stiga |
| Puterea | 7400 W |
| Specificații suplimentare | fără punte de tăiere in set |
| Suprafață cultivată recomandată | 3000 m2 |
| Tipul combustibilului | benzin |
| Tipul de transmisie | hidrostat de picior |
| Tipul motorului | benzină |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





