Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30827
- Articol:A1073940
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate motorului:414 cm
- Capacitatea rezervorului de combustibil:4.4 l
- Greutatea:178 kg
- Lățimea de tăiere:85 cm
- Lumină:nu
- Modelul motorului:STIGA 7250
- Producător:Stiga
- Puterea:7100 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Specificații suplimentare:fără punte de tăiere in set
- Suprafață cultivată recomandată:2500 m2
- Tipul combustibilului:benzin
- Tipul de transmisie:hidrostat de picior
- Tipul motorului:benzină
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate motorului | 414 cm |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 4.4 l |
| Greutatea | 178 kg |
| Lățimea de tăiere | 85 cm |
| Lumină | nu |
| Modelul motorului | STIGA 7250 |
| Producător | Stiga |
| Puterea | 7100 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Specificații suplimentare | fără punte de tăiere in set |
| Suprafață cultivată recomandată | 2500 m2 |
| Tipul combustibilului | benzin |
| Tipul de transmisie | hidrostat de picior |
| Tipul motorului | benzină |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


