Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30861
- Articol:A1074093
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate motorului:586 cm
- Capacitatea rezervorului de combustibil:6 l
- Greutatea:165 kg
- Înălțimea maximă de tăiere:80 mm
- Înălțimea minimă de tăiere:25 mm
- Lățimea de tăiere:98 cm
- Lumină:da
- Material cuțit:metal
- Modelul motorului:ST 550
- Numărul de niveluri de înălțime de tăiere:7
- Producător:Stiga
- Puterea:10400 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafață cultivată recomandată:4500 m2
- Tipul combustibilului:benzin
- Tipul de cuțit:lamă dublă
- Tipul motorului:benzină
- Volumul rezervorului pentru iarbă:240 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate motorului | 586 cm |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 6 l |
| Greutatea | 165 kg |
| Înălțimea maximă de tăiere | 80 mm |
| Înălțimea minimă de tăiere | 25 mm |
| Lățimea de tăiere | 98 cm |
| Lumină | da |
| Material cuțit | metal |
| Modelul motorului | ST 550 |
| Numărul de niveluri de înălțime de tăiere | 7 |
| Producător | Stiga |
| Puterea | 10400 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafață cultivată recomandată | 4500 m2 |
| Tipul combustibilului | benzin |
| Tipul de cuțit | lamă dublă |
| Tipul motorului | benzină |
| Volumul rezervorului pentru iarbă | 240 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa