Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30139
- Articol:A844773
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea motorului:163 cm³
- Capacitatea rezervorului de combustibil:3.6 l
- Garanție:12 luni
- Greutatea:47 kg
- Inaltimea de curatare:510 mm
- Lansa:starter electric
- Lățimea curățării:530 mm
- Număr de viteze:4 inainti , 1 inapoi
- Producător:Ruris
- Tipul de mișcare:autopropuslate
- Tipul motorului:benzină
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea motorului | 163 cm³ |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 3.6 l |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 47 kg |
| Inaltimea de curatare | 510 mm |
| Lansa | starter electric |
| Lățimea curățării | 530 mm |
| Număr de viteze | 4 inainti , 1 inapoi |
| Producător | Ruris |
| Tipul de mișcare | autopropuslate |
| Tipul motorului | benzină |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


