Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30927
- Articol:A1070307
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Autopropulsoare:nu
- Dimensiuni:55.5х22.7х63.8 cm
- Greutate:7.2 kg
- Lăţime de captare:55 cm
- Performanță:1600 m²/oră
- Perii laterale:2
- Producător:Stiga
- Specificații suplimentare:reglarea înălțimii periilor
- Tip:in aer liber , pentru casa
- Unitate de acționare:mecanic
- Volumul rezervorului de deșeuri:20 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Autopropulsoare | nu |
| Dimensiuni | 55.5х22.7х63.8 cm |
| Greutate | 7.2 kg |
| Lăţime de captare | 55 cm |
| Performanță | 1600 m²/oră |
| Perii laterale | 2 |
| Producător | Stiga |
| Specificații suplimentare | reglarea înălțimii periilor |
| Tip | in aer liber , pentru casa |
| Unitate de acționare | mecanic |
| Volumul rezervorului de deșeuri | 20 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

