Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30990
- Articol:A1041309
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Debit max solutie:0.4 l/min
- Greutatea:12.5 kg
- Metoda de transportare:de spate
- Motor:2-timpi
- Producător:Tatta
- Puterea motorului:1830 W
- Raza de pulverizare:12 m
- Tip:benzină
- Volumul rezervorului cu soluție:14 l
- Volumul rezervorului de benzina:1.5 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Debit max solutie | 0.4 l/min |
| Greutatea | 12.5 kg |
| Metoda de transportare | de spate |
| Motor | 2-timpi |
| Producător | Tatta |
| Puterea motorului | 1830 W |
| Raza de pulverizare | 12 m |
| Tip | benzină |
| Volumul rezervorului cu soluție | 14 l |
| Volumul rezervorului de benzina | 1.5 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

