Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30328
- Articol:A1683462
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiune pliată:94х48х9 cm
- Greutate:12.2 kg
- Înălțime:440 cm
- Încărcătura maximă:150 kg
- Lățimea:48 cm
- Material:aluminiu
- Număr trepte:15
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:DeToolz
- Tip:scară telescopică
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Dimensiune pliată | 94х48х9 cm |
| Greutate | 12.2 kg |
| Înălțime | 440 cm |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Lățimea | 48 cm |
| Material | aluminiu |
| Număr trepte | 15 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | DeToolz |
| Tip | scară telescopică |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





