Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30686
- Articol:A1195839
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea bateriei:7 Ah
- Dimensiuni:375x310x615 mm
- Greutatea:7.8 kg
- Metoda de transportare:de spate
- Presiunea maximă:4.5 bar
- Producător:OMAC
- Tensiunea bateriei:12 V
- Tip:baterie
- Volumul rezervorului cu soluție:18 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea bateriei | 7 Ah |
| Dimensiuni | 375x310x615 mm |
| Greutatea | 7.8 kg |
| Metoda de transportare | de spate |
| Presiunea maximă | 4.5 bar |
| Producător | OMAC |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Tip | baterie |
| Volumul rezervorului cu soluție | 18 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
