Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30626
- Articol:A1687536
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime nominală de găurire:80 cm
- Diametrul max al burghiului:300 mm
- Garanție:12 luni
- Numărul de rotații axului:3000 rot/min
- Producător:Micul Fermier
- Putere:2.3 c.p.
- Tensiunea bateriei:1720 V
- Tip:benzină
- Arată toate specificatiile
2.999 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 564 Lei / lună |
314 Lei / lună |
231 Lei / lună |
189 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime nominală de găurire | 80 cm |
| Diametrul max al burghiului | 300 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Numărul de rotații axului | 3000 rot/min |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 2.3 c.p. |
| Tensiunea bateriei | 1720 V |
| Tip | benzină |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




