Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31518
- Articol:A1042695
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Combustibil:benzin
- Freza in set:da
- Garanție:12 luni
- Greutatea:35 kg
- Lățime de prelucrare:430 mm
- Motor:4-timpi
- Numărul de viteze:1 în față
- Producător:Villager
- Puterea motorului:1600 W
- Tip:motocultivatoare
- Volume motorului:79 cm³
- Volumul rezervorului de benzina:1.6 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Combustibil | benzin |
| Freza in set | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 35 kg |
| Lățime de prelucrare | 430 mm |
| Motor | 4-timpi |
| Numărul de viteze | 1 în față |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 1600 W |
| Tip | motocultivatoare |
| Volume motorului | 79 cm³ |
| Volumul rezervorului de benzina | 1.6 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa