Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31512
- Articol:A469077
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cai putere:3 hp
- Freza in set:da
- Garanție:12 luni
- Greutatea:33 kg
- În plus:Răcire cu aer
- Lățime de prelucrare:40 mm
- Motor:4-timpi
- Numărul de viteze:1 în față
- Producător:Villager
- Puterea motorului:1900 W
- Reductor:vierme
- Tip:motocultivatoare
- Volume motorului:139 cm³
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cai putere | 3 hp |
| Freza in set | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 33 kg |
| În plus | Răcire cu aer |
| Lățime de prelucrare | 40 mm |
| Motor | 4-timpi |
| Numărul de viteze | 1 în față |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 1900 W |
| Reductor | vierme |
| Tip | motocultivatoare |
| Volume motorului | 139 cm³ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





