Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30975
- Articol:A1843890
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de prelucrare:300 mm
- Ambreiaj:curele
- Cai putere:7 hp
- Combustibil:benzin
- Freza in set:da
- Garanție:12 luni
- Greutatea:78 kg
- Lățime de prelucrare:680 mm
- Motor:4-timpi
- Numărul de viteze:2 înainte , 1 înapoi
- Producător:Tatra
- Puterea motorului:5100 W
- Reductor:angrenaj
- Tip:motocultivatoare
- Volume motorului:211 cm³
- Volumul rezervorului de benzina:3.6 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de prelucrare | 300 mm |
| Ambreiaj | curele |
| Cai putere | 7 hp |
| Combustibil | benzin |
| Freza in set | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 78 kg |
| Lățime de prelucrare | 680 mm |
| Motor | 4-timpi |
| Numărul de viteze | 2 înainte , 1 înapoi |
| Producător | Tatra |
| Puterea motorului | 5100 W |
| Reductor | angrenaj |
| Tip | motocultivatoare |
| Volume motorului | 211 cm³ |
| Volumul rezervorului de benzina | 3.6 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






