Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30976
- Articol:A1843926
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de prelucrare:260 mm
- Ambreiaj:curele
- Cai putere:3.6 hp
- Combustibil:benzin
- Freza in set:da
- Garanție:12 luni
- Greutatea:32 kg
- Lățime de prelucrare:600 mm
- Motor:4-timpi
- Numărul de viteze:1 în față
- Producător:Tatra
- Puterea motorului:2700 W
- Reductor:vierme
- Tip:motocultivatoare
- Volume motorului:139 cm³
- Volumul rezervorului de benzina:1.5 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de prelucrare | 260 mm |
| Ambreiaj | curele |
| Cai putere | 3.6 hp |
| Combustibil | benzin |
| Freza in set | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 32 kg |
| Lățime de prelucrare | 600 mm |
| Motor | 4-timpi |
| Numărul de viteze | 1 în față |
| Producător | Tatra |
| Puterea motorului | 2700 W |
| Reductor | vierme |
| Tip | motocultivatoare |
| Volume motorului | 139 cm³ |
| Volumul rezervorului de benzina | 1.5 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







