Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30127
- Articol:A1843848
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de prelucrare:200 mm
- Cai putere:6 hp
- Combustibil:diesel
- Freza in set:da
- Greutatea:87 kg
- Lățime de prelucrare:1000 mm
- Motor:4-timpi
- Numărul de viteze:2 înainte , 1 înapoi
- Producător:Ruris
- Tip:motocultivatoare
- Volume motorului:208 cm³
- Volumul rezervorului de benzina:2.5 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de prelucrare | 200 mm |
| Cai putere | 6 hp |
| Combustibil | diesel |
| Freza in set | da |
| Greutatea | 87 kg |
| Lățime de prelucrare | 1000 mm |
| Motor | 4-timpi |
| Numărul de viteze | 2 înainte , 1 înapoi |
| Producător | Ruris |
| Tip | motocultivatoare |
| Volume motorului | 208 cm³ |
| Volumul rezervorului de benzina | 2.5 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




