Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29696
- Articol:A1717029
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de prelucrare:250 mm
- Cai putere:3.6 hp
- Combustibil:benzin
- Freza in set:da
- Garanție:12 luni
- Greutatea:26 kg
- Lățime de prelucrare:350 mm
- Motor:4-timpi
- Numărul de viteze:1 înainte
- Producător:AL-KO
- Puterea motorului:2600 W
- Tip:motocultivatoare
- Volume motorului:148 cm³
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de prelucrare | 250 mm |
| Cai putere | 3.6 hp |
| Combustibil | benzin |
| Freza in set | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 26 kg |
| Lățime de prelucrare | 350 mm |
| Motor | 4-timpi |
| Numărul de viteze | 1 înainte |
| Producător | AL-KO |
| Puterea motorului | 2600 W |
| Tip | motocultivatoare |
| Volume motorului | 148 cm³ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

