Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31514
- Articol:A469071
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de prelucrare:200 mm
- Freza in set:da
- Garanție:12 luni
- Greutatea:13 kg
- În plus:Roți de transport , Mâner reglabil , 4 lame standard
- Lățime de prelucrare:400 mm
- Numărul de viteze:1 în față
- Plug reglabil in set:nu
- Plug simplu in set:nu
- Producător:Villager
- Puterea motorului:1400 W
- Tip:electrocultivatoare
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de prelucrare | 200 mm |
| Freza in set | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 13 kg |
| În plus | Roți de transport , Mâner reglabil , 4 lame standard |
| Lățime de prelucrare | 400 mm |
| Numărul de viteze | 1 în față |
| Plug reglabil in set | nu |
| Plug simplu in set | nu |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 1400 W |
| Tip | electrocultivatoare |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





