Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31479
- Articol:A468960
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Diametrul crengelor maximal:40 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:13 kg
- În plus:Roți pentru manevrare ușoară , Construcție ușoară
- Producător:Villager
- Puterea motorului:2500 W
- Sistemul de tăiere:chopper knife
- Tip:electric
- Volumul colectorului:40 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Diametrul crengelor maximal | 40 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 13 kg |
| În plus | Roți pentru manevrare ușoară , Construcție ușoară |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 2500 W |
| Sistemul de tăiere | chopper knife |
| Tip | electric |
| Volumul colectorului | 40 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa