Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24641
- Articol:Z92ce90434
- Disponibilitate:În stock99
- Colector :este
- Diametrul crengelor maximal :45 mm
- Greutatea :27.6 kg
- Puterea motorului :2500 W
- Sistemul de tăiere :chopper knife
- Tip :electric
- Viteza de taiere :40 min-1
- Volumul colectorului :67 l
- Arată toate specificatiile
9.699 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1826 Lei / lună |
1018 Lei / lună |
748 Lei / lună |
614 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Tocatorul de crengi si frunze Makita UD2500 permite tocarea crengilor de pana la 45 mm. Capacul frontal din aluminiu este usor de indepartat pentru schimbarea si curatarea cutitului. Fereastra ce permite vizualizarea nivelului de umplere a containerului. Intrerupător cu protecție la suprasarcină.Panou de control ușor de folosit cu sistem automat anti-blocare și și butoane de sens înainte/înapoi. Roți pentru transportare ușoara.
Specificații Tocător de frunze și crengi Makita UD2500
Tip electric
Puterea motorului 2500 W
Sistemul de tăiere chopper knife
Viteza de tăiere 40 min-1
Diametrul crengelor maximal 45 mm
Colector da
Volumul colectorului 67 l
Greutatea 27.6 kg
| Specificatii | |
| Colector | este |
| Diametrul crengelor maximal | 45 mm |
| Greutatea | 27.6 kg |
| Puterea motorului | 2500 W |
| Sistemul de tăiere | chopper knife |
| Tip | electric |
| Viteza de taiere | 40 min-1 |
| Volumul colectorului | 67 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






