Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29661
- Articol:A50766
- Disponibilitate:În stock99
- Colector:da
- Diametrul crengelor maximal:42 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:25 kg
- În plus:fără fir de alimentare
- Performanță:190 kg/ora
- Producător:AL-KO
- Puterea motorului:2800 W
- Sistemul de tăiere:chopper knife
- Tip:electric
- Volumul colectorului:50 l
- Arată toate specificatiile
5.900 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1111 Lei / lună |
619 Lei / lună |
455 Lei / lună |
373 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Colector | da |
| Diametrul crengelor maximal | 42 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 25 kg |
| În plus | fără fir de alimentare |
| Performanță | 190 kg/ora |
| Producător | AL-KO |
| Puterea motorului | 2800 W |
| Sistemul de tăiere | chopper knife |
| Tip | electric |
| Volumul colectorului | 50 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






