Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29660
- Articol:A1717710
- Disponibilitate:În stock99
- Colector:da
- Diametrul crengelor maximal:40 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:11.6 kg
- Producător:AL-KO
- Puterea motorului:2500 W
- Rotile:da
- Sistemul de tăiere:chopper knife
- Tip:electric
- Volumul colectorului:50 l
- Arată toate specificatiile
3.700 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 696 Lei / lună |
388 Lei / lună |
285 Lei / lună |
234 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Colector | da |
| Diametrul crengelor maximal | 40 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 11.6 kg |
| Producător | AL-KO |
| Puterea motorului | 2500 W |
| Rotile | da |
| Sistemul de tăiere | chopper knife |
| Tip | electric |
| Volumul colectorului | 50 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


