Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24647
- Articol:Z3ffe7b25a
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate casetă de colectare :40 l
- În plus :cutit-taietor
- Înălțime de lucru :+5/0/-5/-10 mm
- Lățimea maximă de lucru :36 cm
- Materialul carcasei :plastic
- Puterea motorului :1800 W
- Reglarea înălțimii :4 regimuri
- Sistem cilindric :dinți
- Tip :electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Makita UV3600 cu setare centrala a adancimii, intrerupator de siguranta, toate rotile cu rulmenti cu bile. Este montat un intrerupator de siguranta, pentru siguranta utilizatorului.
Operatiunile de scarificare si aerare ale peluzei de gazon sunt necesare primavara, in lunile martie sau aprilie, pentru buna dezvoltare a gazonului de-a lungul sezonului. Prima dintre aceste interventii este scarificarea. Este recomandat sa faceti aceasta operatiune cu ajutorul unui scarificator profesional, pentru a obtine cele mai bune rezultate.
Specificații tehnice
- Putere absorbită 1800 W
- Număr trepte reglaj 4
- Lăţime tăiere 36 cm
- Capacitate coș colector iarbă 40 l
- Adancimea de scarificare 10 mm
- Greutate (EPTA) 1.8 kg
| Specificatii | |
| Capacitate casetă de colectare | 40 l |
| În plus | cutit-taietor |
| Înălțime de lucru | +5/0/-5/-10 mm |
| Lățimea maximă de lucru | 36 cm |
| Materialul carcasei | plastic |
| Puterea motorului | 1800 W |
| Reglarea înălțimii | 4 regimuri |
| Sistem cilindric | dinți |
| Tip | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa