Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31482
- Articol:A849660
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate casetă de colectare:45 l
- Garanție:12 luni
- Greutate:38.4 kg
- Înălțime de lucru:-5/+15 mm
- Lățimea maximă de lucru:40 cm
- Materialul carcasei:metal
- Producător:Villager
- Puterea motorului:4000 W
- Reglarea înălțimii:6 regimuri
- Sistem cilindric:dinți , cuțite
- Tip:pe benzina
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate casetă de colectare | 45 l |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 38.4 kg |
| Înălțime de lucru | -5/+15 mm |
| Lățimea maximă de lucru | 40 cm |
| Materialul carcasei | metal |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 4000 W |
| Reglarea înălțimii | 6 regimuri |
| Sistem cilindric | dinți , cuțite |
| Tip | pe benzina |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

