Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31481
- Articol:A479718
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:Scarification , Ventilare , Colectie
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:20 kg
- Lățimea tăierii:38 cm
- Producător:Villager
- Puterea electric:1500 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Tipul deplasării:manual
- Trepte reglare:6
- Volum colectare iarbă:50 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | Scarification , Ventilare , Colectie |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 20 kg |
| Lățimea tăierii | 38 cm |
| Producător | Villager |
| Puterea electric | 1500 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 6 |
| Volum colectare iarbă | 50 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






