Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24675
- Articol:Z750c31a08
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate casetă de colectare :30 l
- Înălțime de lucru :+10/+5/0/-5/-10 mm
- Lățimea maximă de lucru :32 cm
- Materialul carcasei :plastic
- Puterea motorului :1300 W
- Reglarea înălțimii :5 regimuri
- Sistem cilindric :cuțite
- Tip :electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Mașina electrică pentru greblat Makita UV3200
- Tip electric
- Puterea motorului 1300 W
- Materialul carcasei plastic
- Sistem cilindric cuțite
- Lățimea maximă de lucru 32 cm
- Capacitate casetă de colectare 30 l
- Reglarea înălțimii 5 regimuri
- Înălțime de lucru +10/+5/0/-5/-10 mm
- Greutate 12 kg
| Specificatii | |
| Capacitate casetă de colectare | 30 l |
| Înălțime de lucru | +10/+5/0/-5/-10 mm |
| Lățimea maximă de lucru | 32 cm |
| Materialul carcasei | plastic |
| Puterea motorului | 1300 W |
| Reglarea înălțimii | 5 regimuri |
| Sistem cilindric | cuțite |
| Tip | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa