Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11169
- Articol:34.205.61
- Disponibilitate:În stock99
- Capacitate casetă de colectare :28 l
- Înălțime de lucru :-3/9mm
- Lățimea maximă de lucru :35 cm
- Materialul carcasei :plastic
- Puterea motorului :1400 W
- Reglarea înălțimii :3 regimuri
- Sistem cilindric :dinți
- Tip :electric
- Arată toate specificatiile
3.199 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 602 Lei / lună |
335 Lei / lună |
247 Lei / lună |
202 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitate casetă de colectare | 28 l |
| Înălțime de lucru | -3/9mm |
| Lățimea maximă de lucru | 35 cm |
| Materialul carcasei | plastic |
| Puterea motorului | 1400 W |
| Reglarea înălțimii | 3 regimuri |
| Sistem cilindric | dinți |
| Tip | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

