Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29732
- Articol:A1017159
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate casetă de colectare:40 l
- Garanție:12 luni
- Greutate:32 kg
- Înălțime de lucru:0/25 mm
- Lățimea maximă de lucru:40 cm
- Materialul carcasei:metal
- Producător:AL-KO
- Puterea motorului:3200 W
- Sistem cilindric:cuțite
- Tip:pe benzina
- Zona spații verzi:1000 m²
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate casetă de colectare | 40 l |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 32 kg |
| Înălțime de lucru | 0/25 mm |
| Lățimea maximă de lucru | 40 cm |
| Materialul carcasei | metal |
| Producător | AL-KO |
| Puterea motorului | 3200 W |
| Sistem cilindric | cuțite |
| Tip | pe benzina |
| Zona spații verzi | 1000 m² |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





