Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30968
- Articol:A1070214
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Colector de iarbă:da
- Dimenseuni:1110x410x1055 mm
- Greutate:13 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:65 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:33 cm
- Mulcire:nu
- Producător:Stiga
- Puterea electric:1000 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:300 m2
- Tipul deplasării:manual
- Trepte reglare:3
- Volum colectare iarbă:30 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | da |
| Dimenseuni | 1110x410x1055 mm |
| Greutate | 13 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 65 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 33 cm |
| Mulcire | nu |
| Producător | Stiga |
| Puterea electric | 1000 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 300 m2 |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 3 |
| Volum colectare iarbă | 30 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







