Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24715
- Articol:Z32dd34478
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Colector de iarbă :este
- Înălțimea maximală de tăiere :75 mm
- Înălțimea minimală de tăiere :20 mm
- Lățimea tăierii :46 cm
- Mulcire :este
- Puterea electric :1800 W
- Reglarea înălțimii de tăiere :este
- Suprafaţa recomandată :1000 m2
- Tipul deplasării :cu autopropulsie
- Trepte reglare :5
- Volum colectare iarbă :60 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Maşina de tuns gazonul electrică Makita ELM4613
- Tipul deplasării cu autopropulsie
- Puterea electric 1800 W
- Lățimea tăierii 46 cm
- Reglarea înălțimii de tăiere da
- Trepte reglare 5
- Înălțimea minimală de tăiere 20 mm
- Înălțimea maximală de tăiere 75 mm
- Colector de iarbă da
- Volum colectare iarbă 60 l
- Mulcire da
- Suprafaţa recomandată 1000 m2
- Greutate 31.5 kg
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | este |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 20 mm |
| Lățimea tăierii | 46 cm |
| Mulcire | este |
| Puterea electric | 1800 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | este |
| Suprafaţa recomandată | 1000 m2 |
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Trepte reglare | 5 |
| Volum colectare iarbă | 60 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



