Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29516
- Articol:XP161988
- Disponibilitate:În stock99
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Înălțimea maximală de tăiere:55 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:32 cm
- Producător:Hammer
- Puterea electric:1100 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Tipul deplasării:manual
- Trepte reglare:3
- Volum colectare iarbă:35 l
- Arată toate specificatiile
1.899 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 357 Lei / lună |
199 Lei / lună |
146 Lei / lună |
120 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Înălțimea maximală de tăiere | 55 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 32 cm |
| Producător | Hammer |
| Puterea electric | 1100 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 3 |
| Volum colectare iarbă | 35 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






