Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11163
- Articol:34.001.60
- Disponibilitate:În stock99
- Colector de iarbă :este
- Înălțimea maximală de tăiere :65 mm
- Înălțimea minimală de tăiere :20 mm
- Lățimea tăierii :42 cm
- Mulcire :nu este
- Puterea electric :1700 W
- Reglarea înălțimii de tăiere :este
- Tipul deplasării :manual
- Trepte reglare :6
- Volum colectare iarbă :50 l
- Arată toate specificatiile
3.499 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 658 Lei / lună |
367 Lei / lună |
270 Lei / lună |
221 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | este |
| Înălțimea maximală de tăiere | 65 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 20 mm |
| Lățimea tăierii | 42 cm |
| Mulcire | nu este |
| Puterea electric | 1700 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | este |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 6 |
| Volum colectare iarbă | 50 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


