Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11068
- Articol:12d29862
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Colector de iarbă :este
- Înălțimea maximală de tăiere :65 mm
- Înălțimea minimală de tăiere :25 mm
- Lățimea tăierii :36 cm
- Puterea electric :1500 W
- Reglarea înălțimii de tăiere :este
- Suprafaţa recomandată :600 m2
- Tipul deplasării :manual
- Trepte reglare :5
- Volum colectare iarbă :38 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | este |
| Înălțimea maximală de tăiere | 65 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 36 cm |
| Puterea electric | 1500 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | este |
| Suprafaţa recomandată | 600 m2 |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 5 |
| Volum colectare iarbă | 38 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







