Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30791
- Articol:A1069725
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Greutate:10.5 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:60 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:40 cm
- Producător:Stiga
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:50 m2
- Trepte reglare:3
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Greutate | 10.5 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 60 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 40 cm |
| Producător | Stiga |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 50 m2 |
| Trepte reglare | 3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





