Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31104
- Articol:A1657512
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:12 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:75 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:30 mm
- Lățimea tăierii:33 cm
- Producător:Tolsen
- Puterea electric:1400 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Tipul deplasării:manual
- Trepte reglare:5
- Turația in gol:3400 min‾¹
- Volum colectare iarbă:35 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 12 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 30 mm |
| Lățimea tăierii | 33 cm |
| Producător | Tolsen |
| Puterea electric | 1400 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 5 |
| Turația in gol | 3400 min‾¹ |
| Volum colectare iarbă | 35 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





