Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31754
- Articol:A472965
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:Cositul , Colectare
- Capacitatea cilindrica:150 cm3
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:35 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:80 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:27 mm
- Lățimea tăierii:51 cm
- Model motor:B&S 575 IN START
- Mulcire:da
- Producător:Villager
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:1500 m2
- Tipul deplasării:cu autopropulsie
- Trepte de viteză:1
- Trepte reglare:5
- Volum colectare iarbă:60 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | Cositul , Colectare |
| Capacitatea cilindrica | 150 cm3 |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 35 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 80 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 27 mm |
| Lățimea tăierii | 51 cm |
| Model motor | B&S 575 IN START |
| Mulcire | da |
| Producător | Villager |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 1500 m2 |
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Trepte de viteză | 1 |
| Trepte reglare | 5 |
| Volum colectare iarbă | 60 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




