Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31748
- Articol:A848157
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea cilindrica:150 cm3
- Garanție:12 luni
- Greutate:54 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:80 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:35 mm
- Lățimea tăierii:87 cm
- Model motor:Villager VGR 170 V
- Producător:Villager
- Puterea motorului:4 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Tip motor:4 timpi
- Tipul deplasării:manual
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea cilindrica | 150 cm3 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 54 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 80 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 35 mm |
| Lățimea tăierii | 87 cm |
| Model motor | Villager VGR 170 V |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 4 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | manual |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





