Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31749
- Articol:A467967
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:Cositul , Colectare
- Capacitatea cilindrica:100 cm3
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:22.5 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:75 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:42 cm
- Model motor:T100 OHV
- Producător:Villager
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Tip motor:2 timpi
- Tipul deplasării:manual
- Trepte reglare:6
- Volum colectare iarbă:40 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | Cositul , Colectare |
| Capacitatea cilindrica | 100 cm3 |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 22.5 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 42 cm |
| Model motor | T100 OHV |
| Producător | Villager |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Tip motor | 2 timpi |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 6 |
| Volum colectare iarbă | 40 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



