Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31772
- Articol:A849057
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea cilindrica:344 cm3
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:127 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:102 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:38 mm
- Lățimea tăierii:71.1 cm
- Model motor:B&S Intek Series 21R7 AVS
- Mulcire:da
- Producător:Villager
- Puterea motorului:10.5 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:2500 m2
- Tip motor:4 timpi
- Tipul deplasării:cu autopropulsie
- Trepte de viteză:3
- Trepte reglare:6
- Volum colectare iarbă:80 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea cilindrica | 344 cm3 |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 127 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 102 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 38 mm |
| Lățimea tăierii | 71.1 cm |
| Model motor | B&S Intek Series 21R7 AVS |
| Mulcire | da |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 10.5 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 2500 m2 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Trepte de viteză | 3 |
| Trepte reglare | 6 |
| Volum colectare iarbă | 80 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


