Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31771
- Articol:A848235
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:Cosit , Colectarea , mulcirea , refulare
- Capacitatea cilindrica:167 cm3
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:39 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:75 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:52.5 cm
- Model motor:Honda GCVx 170 OHC
- Mulcire:da
- Producător:Villager
- Puterea motorului:3.4 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:1500 m2
- Tip motor:4 timpi
- Tipul deplasării:manual
- Trepte reglare:6
- Volum colectare iarbă:65 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | Cosit , Colectarea , mulcirea , refulare |
| Capacitatea cilindrica | 167 cm3 |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 39 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 52.5 cm |
| Model motor | Honda GCVx 170 OHC |
| Mulcire | da |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 3.4 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 1500 m2 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 6 |
| Volum colectare iarbă | 65 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





