Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30951
- Articol:A1070148
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea cilindrica:123 cm3
- Colector de iarbă:nu
- Greutate:21 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:60 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:35 mm
- Lățimea tăierii:45 cm
- Model motor:ST 120 OHV
- Mulcire:nu
- Producător:Stiga
- Puterea motorului:2.54 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:1400 m2
- Tip motor:4 timpi
- Tipul deplasării:manual
- Trepte reglare:3
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea cilindrica | 123 cm3 |
| Colector de iarbă | nu |
| Greutate | 21 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 60 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 35 mm |
| Lățimea tăierii | 45 cm |
| Model motor | ST 120 OHV |
| Mulcire | nu |
| Producător | Stiga |
| Puterea motorului | 2.54 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 1400 m2 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


