Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31194
- Articol:A1654254
- Disponibilitate:În stock99
- Colector de praf:da
- Garanție:12 luni
- Producător:Tolsen
- Putere consumată:810 W
- Дополнительно:curea de șlefuit inclusă
- Рабочая длина ленты/листа:530 mm
- Рабочая Ширина ленты/листа:76 mm
- Скорость движения ленты:380 m/min
- Arată toate specificatiile
1.325 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 249 Lei / lună |
139 Lei / lună |
102 Lei / lună |
83 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Colector de praf | da |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Tolsen |
| Putere consumată | 810 W |
| Дополнительно | curea de șlefuit inclusă |
| Рабочая длина ленты/листа | 530 mm |
| Рабочая Ширина ленты/листа | 76 mm |
| Скорость движения ленты | 380 m/min |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
