Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30123
- Articol:A1825803
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate rezervorului de ulei:0.6 l
- Capacitatea cilindrica:173 cm3
- Capacitatea rezervorului de combustibil:1.3 l
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:37 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:65 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:52 cm
- Producător:Ruris
- Puterea motorului:5 c.p.
- Sistem de pornire:demaror manual
- Tip motor:4 timpi
- Tipul deplasării:manual
- Volum colectare iarbă:55 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate rezervorului de ulei | 0.6 l |
| Capacitatea cilindrica | 173 cm3 |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 1.3 l |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 37 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 65 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 52 cm |
| Producător | Ruris |
| Puterea motorului | 5 c.p. |
| Sistem de pornire | demaror manual |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | manual |
| Volum colectare iarbă | 55 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






