Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24786
- Articol:Z9c2a202c9
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Colector de iarbă :este
- Înălțimea maximală de tăiere :75 mm
- Înălțimea minimală de tăiere :30 mm
- Lățimea tăierii :46 cm
- Mulcire :este
- Puterea motorului :4 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere :este
- Suprafaţa recomandată :1400 m2
- Tip motor :4 timpi
- Tipul deplasării :manual
- Trepte de viteză :4
- Trepte reglare :5
- Volum colectare iarbă :60 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Maşina de tuns gazonul pe benzină Makita PLM4601
- Tipul deplasării manual
- Trepte de viteză 4
- Tip motor 4 timpi
- Model motor Briggs & Stratton Sprint LS 40
- Puterea motorului 4 c.p.
- Lățimea tăierii 46 cm
- Reglarea înălțimii de tăiere da
- Trepte reglare 5
- Înălțimea minimală de tăiere 30 mm
- Înălțimea maximală de tăiere 75 mm
- Colector de iarbă da
- Volum colectare iarbă 60 l
- Mulcire da
- Suprafaţa recomandată 1400 m2
- Greutate 28 kg
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | este |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 30 mm |
| Lățimea tăierii | 46 cm |
| Mulcire | este |
| Puterea motorului | 4 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | este |
| Suprafaţa recomandată | 1400 m2 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte de viteză | 4 |
| Trepte reglare | 5 |
| Volum colectare iarbă | 60 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


