Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24703
- Articol:Z38f439a34
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea cilindrica :140 cm3
- Colector de iarbă :este
- Înălțimea maximală de tăiere :70 mm
- Înălțimea minimală de tăiere :25 mm
- Lățimea tăierii :41 cm
- Mulcire :este
- Puterea motorului :2.6 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere :este
- Suprafaţa recomandată :1000 m2
- Tip motor :4 timpi
- Tipul deplasării :manual
- Trepte de viteză :1
- Trepte reglare :5
- Volum colectare iarbă :50 l
- Arată toate specificatiile
Descriere Maşina de tuns gazonul pe benzină Makita PLM4120N
Masina electrica de tuns iarba Makita PLM4120N cu un design modern, specific;
Maner ajustabil in inaltime; Motor puternic Briggs & Stratton in 4 Timpi;
Reglare simpla a inaltimii de taiere in cinci pozitii;
Permite acoperirea;
Tehnologie de taiere 3Cut®;
Recomandate utilizatorilor casnici.
Masina de tuns gazon MAKITA PLM4120N este o masina de tuns gazon cu un design modern, maner ajustabil pe inaltime. Motorul puternic in 4 timpi de la Briggs & Stratton pe benzina face ca taierea gazonului sa para o simpla joaca de copii. Pornirea motorului este simpla si usoara cu un minim de efort. Inaltimea de taiere poate fi reglata in 5 pozitii predefinite (20-75 mm), astfel ii puteti da o anumita forma gazonului. Latimea de taiere de 41 cm faca ca masina sa poate fi olosita chiar si in spatii inguste dintre straturile de flroi de exemplu.
Aceasta masina de tuns gazon PLM4120N este ideala pentru aplicatii casnice pentru suprafete de pina la 1.000 mp.
Specificații Maşina de tuns gazonul pe benzină Makita PLM4120N
- Tipul deplasării manual
- Trepte de viteză 1
- Tip motor 4 timpi
- Model motor Briggs & Straton 500E
- Capacitatea cilindrica 140 cm3
- Puterea motorului 2.6 c.p.
- Lățimea tăierii 41 cm
- Reglarea înălțimii de tăiere da
- Trepte reglare 5
- Înălțimea minimală de tăiere 25 mm
- Înălțimea maximală de tăiere 70 mm
- Colector de iarbă da
- Volum colectare iarbă 50 l
- Mulcire da
- Suprafaţa recomandată 1000 m2
- Greutate 26 kg
| Specificatii | |
| Capacitatea cilindrica | 140 cm3 |
| Colector de iarbă | este |
| Înălțimea maximală de tăiere | 70 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 41 cm |
| Mulcire | este |
| Puterea motorului | 2.6 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | este |
| Suprafaţa recomandată | 1000 m2 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte de viteză | 1 |
| Trepte reglare | 5 |
| Volum colectare iarbă | 50 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





