Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29774
- Articol:A1447596
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea cilindrica:163 cm3
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:38.2 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:80 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:30 mm
- Lățimea tăierii:51 cm
- Model motor:B & S 675 iS
- Producător:AL-KO
- Puterea motorului:3.53 c.p.
- Sistem de pornire:demaror electric
- Suprafaţa recomandată:1800 m2
- Tip motor:4 timpi
- Tipul deplasării:cu autopropulsie
- Trepte de viteză:1
- Turația in gol:2800 min‾¹
- Volum colectare iarbă:70 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea cilindrica | 163 cm3 |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 38.2 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 80 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 30 mm |
| Lățimea tăierii | 51 cm |
| Model motor | B & S 675 iS |
| Producător | AL-KO |
| Puterea motorului | 3.53 c.p. |
| Sistem de pornire | demaror electric |
| Suprafaţa recomandată | 1800 m2 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Trepte de viteză | 1 |
| Turația in gol | 2800 min‾¹ |
| Volum colectare iarbă | 70 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






