Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31487
- Articol:A929142
- Disponibilitate:În stock99
- Forța de împărțire:12 t
- Garanție:12 luni
- Greutatea:180 kg
- Max. diametrul bustenilor:30 cm
- Max. lungimea bustenilor:104 cm
- Poziția de lucru:vertical
- Producător:Villager
- Putere:3300 w
- Tensiunea rețelei:400 V
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
24.500 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 4614 Lei / lună |
2572 Lei / lună |
1891 Lei / lună |
1551 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Forța de împărțire | 12 t |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 180 kg |
| Max. diametrul bustenilor | 30 cm |
| Max. lungimea bustenilor | 104 cm |
| Poziția de lucru | vertical |
| Producător | Villager |
| Putere | 3300 w |
| Tensiunea rețelei | 400 V |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



